łódzkie spotkania kabaretowe
27-30 listopada 2014

2014 2012 2011 2010 2009 2008

świeżości

Szanowni Sowizdrzalscy!

ŁóSKa postanawia przedłużyć okres przygotowań do festiwalu, dlatego też zgodnie z decyzją rady programowej ogłaszamy, że kolejna edycja Łódzkich Spotkań Kabaretowych odbędzie się w połowie 2016 roku.

Szykujemy zmiany i nowości.

Będziemy Was informować na bieżąco o nadchodzacych zdarzeniach.

Tmczasem życzymy Wszystkim udanego sezonu jesienno - zimowego i wracamy do pracy... 

Do pointy

Bądźmy w intaczu

loszczyna@gmail.com

CAŁUJEMY PĘPUSZKI

więcej...

2014

KLUBOKAWIRNIA ALL STAR

Pozytywne miejsce, pozytywni ludzie. All Star to połączenie cocktailbaru i cafe. Nasze menu i klimat wywodzą się z pasji i doświadczenia.

MAKIMO

Makimo Systems. Think. Make. Live.

ANTY-RAMA

Jest stowarzyszeniem skupiającym kreatywną grupę osób, które wspierają działalność organizacji pozarządowych. Nasze usługi obejmują między innymi działania z zakresu social media, outsourcingu, PR, fundraisingu i edukacji.

Niezależne Zreszenie Studentów Regionu Łódzkiego

Organizacją tworzona przez aktywnych studentów, którzy wciąż ulepszają formułę jej działania, tak, aby mogła jak najlepiej pomagać studentom i by działała jak najsprawniej we wciąż zmieniających się warunkach.

IP Sound

Profesjonalna obsługa nagłośnieniowo - oświetleniowa koncertów, imprez, eventów, konferencji, uroczystości firmowych i prywatnych. Realizując własne pasje, na najważniejszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, czyli Państwa oraz odbiorców - słuchaczy, którym za każdym razem chcemy dostarczyć jak najcieplejszych doznań muzyczno - wizualnych. 

STUDENT.LODZ.PL

Portal infromacyjny.

GRUBY BENEK

W przeciągu tych kilku firma rozwinęła się aż do 50 placówek w całej Polsce. Takie efekty były możliwe tylko dzięki naszej pasji, którą jest pizza oraz w oparciu o franczyzę na podstawie której budujemy swoją markę.  Doceniamy naszych franczyzobiorców poprzez wspieranie ich kreatywnych działań i zamierzeń. Wspólnie budujemy silną markę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.
 

Patronat Prezydenta Miata Łodzi - Hanny Zdanowskiej

RADIO ŻAK

Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej należy do jednych z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce. Można nas słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Żak jest jedyną radiostacją w Polsce w pełni zarządzaną przez samych studentów, którzy za swą pracę nie pobierają wynagrodzenia, bowiem nasza działalność opiera się na wolontariacie. Nasza ramówka może poszczycić się programami autorskimi o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

Oprócz działań stricte radiowych, Żak zajmuje się również organizacją i nagłaśnianiem koncertów. Współtworzy lub patronuje takim wydarzeniom, jak np. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, Explorers Festival, XX Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. W 2014 roku otrzymaliśmy "Punkt dla Łodzi" w kategorii instytucje.

WIDZEWSKIE DOMY KULTURY


Działalność Domu Kultury „Ariadna” to szeroko pojęta animacja i edukacja kulturalna. Głównym aspektem tej działalności jest edukacja taneczna realizowana w różnych grupach wiekowych. Praca w istniejących zespołach tanecznych ma na celu zaspokojenie zainteresowania tańcem, zapoznanie uczestników z różnymi rodzajami tańca i technikami tańca oraz ukazanie sposobów i możliwości ekspresji.

POLSKI STAND UP

Polski Stand-up to grupa ludzi zafascynowanych trudną sztuką prezentacji estradowej jednej osoby - STAND UP.

Gromadzimy wszystkie informacje o polskiej scenie stand-up comedy.

Terminy występów, komicy, filmiki, żarty, informacje o większych wydarzeniach, przeglądach to wszystko, co można u nas znaleźć.

Jeśli jesteś fanem stan-upu lub po prostu lubisz humor oparty na celnych żartach i interakcji z publicznością, to nasza działania są skierowane właśnie dla Ciebie.


partnerzy łódzkich spotkań kabaretowych